Komplexní právní servis

Nabízíme právní služby jak v oblasti práva soukromého, tak práva veřejného, se zaměřením na následující oblasti:

Veřejné zakázky a čerpání dotací z operačních programů (OPPI, OPPK)

Potřebujete poradit s veřejnými zakázkami a dotacemi? Nabízíme kvalitní právní pomoc a poradenství v oblasti čerpání dotací z operačních programů.

Náhrada škody na zdraví

Potřebujete právní pomoc s náhradou škody z újmy na zdraví? Nabízíme zkušené právníky v oblasti osobních úrazů, kteří vám pomohou s nárokováním náhrady.

Závazkové právo - smlouvy

Potřebujete právní pomoc v oblasti závazkového práva? Jsme tu pro vás s kvalifikovanými právníky v oblasti smluv a závazků.

Právní vztahy k nemovitostem

Hledáte odborné poradenství v oblasti právních vztahů k nemovitostem? Jsme tu pro vás s kvalifikovanými znalostmi v oblasti kupních smluv, nájemních vztahů a dalších otázek.

Rodinné právo

Hledáte právní pomoc v oblasti rodinného práva? Poskytujeme odbornou pomoc s rozvodem, výživou a péčí o děti. Kontaktujte nás pro více informací.

Obchodní právo a právo obchodních korporací

Potřebujete právní pomoc v obchodním právu a právu obchodních korporací? Jsme tu pro vás. Zastoupíme vás při vzniku, registraci i likvidaci společností.

Společenství vlastníků a bytová družstva

Potřebujete právní pomoc v oblasti společenství vlastníků a bytových družstev v Praze? Naše advokátní kancelář Vám pomůže s řešením Vašich záležitostí.

Spolkové právo

Hledáte právní pomoc v oblasti spolkového práva? Poskytujeme odbornou pomoc s registrací a vedením spolků v Praze.

Trestní právo

Potřebujete právní pomoc v trestním řízení? Zastoupíme vás v případech trestné činnosti a pomůžeme při obhájit vaše práva a zájmy. Kontaktujte nás!

Ochrana osobních údajů

Chraňte své soukromí s naší právní pomocí v oblasti ochrany osobních údajů. Jsme zde, abychom Vám pomohli chránit Vaše citlivé informace a zajišťovat Vaši bezpečnost.

Právo IT

Pomůžeme vám se zorientovat ve složitém světě IT práva - od licencování až po ochranu osobních údajů. Pomáháme chránit vaše digitální práva a zájmy.

Pomůžeme vám se zorientovat ve spletitém světě zákonů! Kontaktujte nás!

Vaše jméno: *

Váš telefon: *

Váš e-mail:

Vaše zpráva: *